UA UA UA Reference | Vlastimil Cigánek | M&M Reality

Reference

Dělám pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

690

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
10 let

pracuji v oboru

99 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Sen většiny realitních makléřů
Tento prodej je příkladem ideálu většiny makléřů! Vše začalo Odhadem tržní ceny kvůli dědictví a dům a několik garáží, který jsem pro klienta vypracoval. Po 7 měsících se majitelé ozvali s nabídkou zprostředkování prodeje domu. Ten byl po 5 měsících prodán. Po 2 měsících mne kontaktoval na doporučení výše uvedených Prodávajících, majitel jiného domu v Habartově s žádostí o odhad. Pán byl tak spokojený, že mě doporučil své dceři, které jsem nedávno prodal byt v Bukovanech. Prostě značka ideál. 
Přečíst si příběh
Když si vás akce Kulový blesk prostě hledá.
Nedávno jsem dostal kontakt na manžele Synkovi, kvůli prodeji jejich bytu. Paní Synková, mi už při prvním pondělním hovoru řekla, že na byt se ve středu přijde podívat zájemce, který ho zřejmě koupí (ještě aby ne, když se nabízí za 250.000,-). Na prodeji jsme se druhý den dohodli a do týdne jsme měli prodáno mladé rodině za 668.000,- Kč, která akceptovala převzetí bytu až za 5 měsíců. Kupující také chtěli prodat byt, ale to je jiný příběh... Manželé Synkovi a manželé Korousovi, děkuji za důvěru!
Přečíst si příběh
Jak se z klientů stali opravdoví přátelé.
Manžele Uhrynčukovi jsem poznal v roce 2015, když ode mne kupovali svůj první byt. V dalších letech jsme se pravidelně potkávali ve školce, kam naše děti chodí. V létě roku 2019 mě pan Uhrynčuk kontaktoval kvůli prodeji svého druhého bytu. Byt jsme samozřejmě za dva dny prodali a to mamince s malými dětmi. V té době jsem ještě netušil, že se ze vztahu s Unrynčukovými, stane brzy velmi dobré přátelství našich rodin. Koljo a Nino, já i má paní jsme moc rádi za přátelé, jako jste Vy.
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Pozemek k bydlení, 467 m², Svatava Prodej, Pozemek k bydlení, Svatava PRODÁNO

Svatava
Prodej, Pozemek k bydlení, 467 m², Svatava

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 2+1, 51 m², Bukovany Prodej, Byt 2+1, Bukovany PRODÁNO

Bukovany
Prodej, Byt 2+1, 51 m², Bukovany

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 3+1, 68 m², Bukovany Prodej, Byt 3+1, Bukovany PRODÁNO

Bukovany
Prodej, Byt 3+1, 68 m², Bukovany

Detail nemovitosti